Öğretim Üyesine Hediye

Öğretim Üyesine ne hediye alınır?

Öğretim Üyesi için mesleğine özel objelerin yer aldığı özenle hazırladığımız tasarımlarımız, kupa bardak, cam saat, masa üstü isimlik, mouse pad, anahtarlık, servisli fincan matara ve daha birçok üründe özel birer hediye olarak tercih edebileceğiniz seçeneklerdir. Öğretim Üyesine Özel Meslek Tasarımlı Kupa Bardak en çok tercih edilen Öğretim Üyesine hediyelerinin başında gelir.

Öğretim Üyesine Hediye Kupa Bardak

Öğretim Üyesine Hediye Kupa Bardak en çok tercih edilen özel eğitim öğretmenine hediye seçeneğidir. Meslek tasarımlı kupa bardak içinde mesleki objelerin yer aldığı, hediye konusunda günümüzde en çok tercih edilen hediyelerin başında gelir. Öğretim üyesi sevdiklerinize gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz. Sarı, mavi, koyu yeşil, açık yeşil, siyah, lacivert, turuncu, pembe, kırmızı, beyaz renk seçenekleriyle hediye edeceğiniz kişiye uygun rengi seçebilirsiniz.

Öğretim Üyesine Hediye Fikirleri

Öğretim Üyesine Hediye Anahtarlık 

Anahtarlıklar hem bütçeniz için en uygun hemde sevdiklerinizin hep yanında olan ve sizi hatırlatan tatlı mı tatlı bir hediyedir. Kare şeklinde veya yuvarlak şekilde iki modeli mevcuttur.

Öğretim Üyesine Hediye Bardak Atlığı

Bardak altlıklarını ahşap ve doğal taş olarak iki farklı seçenekte tercih edebilirsiniz. Takribi olarak 10x10 cm boyutlarındadır. Şık ve göz yormayacak bir hediye seçeneğidir.

Öğretim Üyesine Hediye Mouse Pad

Bilgisayar tutkunu özel eğitim öğretmenleri için en anlamlı hediye seçeneği olarak özel eğitim öğretmenine hediye mouse pad'i düşünebilirsiniz. 24x20 cm ebatlarında olan ürün ismine özel hediye seçeneğidir.


Öğretim Üyesine Hediye Matara

Öğretim Üyesine hediye seçimlerinizde tercih edebileceğiniz mataralarımız, yazın sıcak günlerinde su ihtiyacınızı giderecek bir araç hem de şık bir aksesuardır. Üzerinde mesleği ve isminin yazdığı Öğretim Üyesine mataralarımız 500 ml'dir. Metal ve dış yüzeyi özel kaplamadır.

Öğretim Üyesine Hediye Önerileri

Öğretim Üyesine Hediye Önerileri olarak size tavsiye edebileceğimiz ilk ürün kupa bardaktır. 10 farklı renk seçeneği olan kupa bardaklarımız günümüzde en çok tercih edilen mesleki hediyelerdir. Ayrıca matara, servisli fincan, cam saat, kalemlik isimlik gibi daha bir çok mesleki hediyenin yanı sıra özel tasarım tişörtlerimiz, fotoğraf baskılı hediyelerimiz ve isme özel diğer hediyelerimiz de en güzel Öğretim Üyesin hediye seçenekleri arasındadır.

Göster:
Sırala:

Öğretmene Hediye Kupa Bardak

Öğretmenlerimiz başımızın tacı. Güzel yurdumuzun her neresinde olursa olsun görevini en iyi şekilde ..

34,99TL Vergiler Hariç: 34,99TL