Öğretim Görevlisine Hediye

Öğretim Görevlisine ne hediye alınır?

Öğretim Görevlisi için mesleğine özel objelerin yer aldığı özenle hazırladığımız tasarımlarımız, kupa bardak, cam saat, masa üstü isimlik, mouse pad, anahtarlık, servisli fincan matara ve daha birçok üründe özel birer hediye olarak tercih edebileceğiniz seçeneklerdir. Öğretim Görevlisine Özel Meslek Tasarımlı Kupa Bardak en çok tercih edilen Öğretim Görevlisine hediyelerinin başında gelir.

Öğretim Görevlisine Hediye Kupa Bardak

Öğretim Görevlisine Hediye Kupa Bardak en çok tercih edilen özel eğitim öğretmenine hediye seçeneğidir. Meslek tasarımlı kupa bardak içinde mesleki objelerin yer aldığı, hediye konusunda günümüzde en çok tercih edilen hediyelerin başında gelir. Öğretim üyesi sevdiklerinize gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz. Sarı, mavi, koyu yeşil, açık yeşil, siyah, lacivert, turuncu, pembe, kırmızı, beyaz renk seçenekleriyle hediye edeceğiniz kişiye uygun rengi seçebilirsiniz.

Öğretim Görevlisine Hediye Fikirleri

Öğretim Görevlisine Hediye Anahtarlık

Anahtarlıklar hem bütçeniz için en uygun hemde sevdiklerinizin hep yanında olan ve sizi hatırlatan tatlı mı tatlı bir hediyedir. Kare şeklinde veya yuvarlak şekilde iki modeli mevcuttur.

Öğretim Görevlisine Hediye Bardak Atlığı

Bardak altlıklarını ahşap ve doğal taş olarak iki farklı seçenekte tercih edebilirsiniz. Takribi olarak 10x10 cm boyutlarındadır. Şık ve göz yormayacak bir hediye seçeneğidir.

Öğretim Görevlisine Hediye Mouse Pad

Bilgisayar tutkunu özel eğitim öğretmenleri için en anlamlı hediye seçeneği olarak özel eğitim öğretmenine hediye mouse pad'i düşünebilirsiniz. 24x20 cm ebatlarında olan ürün ismine özel hediye seçeneğidir.

Öğretim Görevlisine Hediye Matara

Öğretim Görevlisine hediye seçimlerinizde tercih edebileceğiniz mataralarımız, yazın sıcak günlerinde su ihtiyacınızı giderecek bir araç hem de şık bir aksesuardır. Üzerinde mesleği ve isminin yazdığı Öğretim Görevlisine mataralarımız 500 ml'dir. Metal ve dış yüzeyi özel kaplamadır.

Öğretim Görevlisine Hediye Önerileri

Öğretim Görevlisine Hediye Önerileri olarak size tavsiye edebileceğimiz ilk ürün kupa bardaktır. 10 farklı renk seçeneği olan kupa bardaklarımız günümüzde en çok tercih edilen mesleki hediyelerdir. Ayrıca matara, servisli fincan, cam saat, kalemlik isimlik gibi daha bir çok mesleki hediyenin yanı sıra özel tasarım tişörtlerimiz, fotoğraf baskılı hediyelerimiz ve isme özel diğer hediyelerimiz de en güzel Öğretim Görevlisine hediye seçenekleri arasındadır.

Göster:
Sırala:

Öğretmene Hediye Kupa Bardak

Öğretmenlerimiz başımızın tacı. Güzel yurdumuzun her neresinde olursa olsun görevini en iyi şekilde ..

34,99TL Vergiler Hariç: 34,99TL