Meslek Hediyeleri

Meslek Hediyeleri

Mesleklere özel hediye kupa bardak, meslek tasarımlı anahtarlık, fincan, mesleğe özel duvar saati gibi hediyelerle öğretmen, doktor, hemşire, polis, mühendis sevdiklerinize son zamanların en çok tercih edilen mesleğe özel hediyeler ile mutlu edebilirsiniz. Tüm meslek grupları için özenle hazırlanan hediyelerimiz ile yeni iş hediyesi veya yeni mezun olan sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sadece yeni iş hediyesi veya yeni mezun olmasının yanında mesleklere özel yıl genelinde kutlanan özel günlerde de hediye edebilirsiniz. Meslek hediyeleri sevdiği işi yapan yakınlarınıza hem üzerinde işiyle ilgili hem de ismi özel hediye olmasıyla diğer hediyelerden farklı bir yer alıp farklı bir heyecan yaratacaktır. Bir açıdan meslek hediyeleri sizlere de kolaylık sağlayıp ne hediye alınır sorusuna da cevap olacaktır. Meslek hediyelerini sevdiklerinize özel bir şekilde özenle seçmelisiniz. Örneğin Türk kahvesi seven, gün içinde Türk kahvesine özel bir zaman ayıran sevdiklerinize şık bir meslek tasarımlı Türk kahvesi fincanı hediye etmeniz hem türk kahvesine olan ilgisi hem de üzerinde ismi yazan meslek tasarımlı hediye olması mutluluğunu ikiye katlayacaktır. 


Meslek Hediyeleri

Öğretmene Hediyeleri

Mühendis Meslek Hediyeleri

Doktor Meslek Hediyeleri


Mesleğe Özel Tasarımlı Kupa Bardak

Güne kahve içmeden başlayamayan sevdiklerinize hem bütün gün yanında olacak hem de ona özel olarak hazırlanmış meslek tasarımlı kupa bardaklarımız şık ve anlamlı bir hediye olacaktır. Kupa Bardaklar Meslek tasarımlı ürünler kategorisinde Türkiye genelinde en çok tercih edilen ürün çeşididir.Kupa Bardakların içi ve kulpu için farklı renk çeşitleri bulunuyor. Mesleğe özel tasarımlı kupa bardaklar sarı, kırmızı, mavi, yeşil siyah, lacivert ve pembe olabilir. Hedizu’nun üzerinde farklı farklı figürlerle süslenmiş hediye paketini ve sadece hedizu.com’da bulunan ekstra armağan gibiydiler not kartını göz ardı etmeyiniz. Bu hediye paketi ve not kartı hediye sahibinin mutluluğuna mutluluk katar!
Mesleğe özel tasarımlı kupa bardaklar her meslek için ayrı dizayn edilmiştir. Örneğin bir doktor kupasının üzerine stetoskop, kalp ve şırınga gibi objeler olurken bir inşaat mühendisine özel kupa bardağının üzerinde iş makineleri, vinç ve tuğla gibi objeler yer almaktadır.

Mesleğe Özel Tasarımlı Anahtarlık

Her zaman yanında, evine/ofisine her girişinde beni hatırlatan bir hediye arıyorum diyorsanız meslek tasarımlı anahtarlıklarımız tam da aradığınız hediye! Öğretmenler için (edebiyat öğretmeni, rehber öğretmen, sınıf öğretmeni, okul öncesi öğretmeni vb.) birbirinden farklı tasarımlar, sağlık sektöründe çalışan (doktor, hemşire, acil tıp teknisyeni, diş hekimi, eczacı) yakınlarınız için hepsinden farklı mühendis (bilgisayar mühendisi, inşaat mühendisi, makine mühendisi, yazılım mühendisi, çevre mühendisi ve diğer mühendislik dalları) için hepsinden özel meslek tasarımlı anahtarlıklar hazırlanmaktadır. Ayrıca mesleğe özel hediye anahtarlık, tüm bütçelere uygun cep yakmayan uygun fiyatlı bir hediye seçeneğidir.

Mesleğe Özel Tasarımlı Fincan

Mesleğe özel tasarımlı fincanlarımız diğer hediye seçeneklerinden farklı bir yere sahiptir. Ahşap altlığı ve kalpli kaşığıyla estetik görüntüsü diğer ürünlere nazaran bir adım önde olan bir hediye seçeneğidir. Kendine has şıklığının üzerine bir de meslek tasarımı ve kişiye özel olması eklenince tadından yenmeyecek bir hediye seçeneğine dönüşür. Özellikle avukatlar, polisler, muhasebe sorumluları ve diğer tüm meslek grupları tarafından tercih edilen bir hediyedir.

Kişiye Özel Meslek Hediyeleri

Kişiye özel meslek hediyeleri son 5 yılın en popüler hediye seçeneği olarak istatistiklere yansır. Mesleğe özel kupa bardaklar bu kategorinin en çok tercih edilen hediyesi olmasıyla birlikte her zaman kullanışlı ve her zaman sevdiklerinizin yanı başında sizi hatırlatan bir armağandır. Yeni mezun olmuş, yeni atanmış veya işini gönülden severek yapan yakınlarınıza onu çok mutlu edecek farklı hediyeler verebilirsiniz.