İsme Özel Kupa Bardak Modelleri

İsme Özel Kupa Bardak Modelleri

Kişiye Özel İsme Özel Kupa Bardak Modelleri


Kupa Bardak Hediye Fikirleri

Kolay Yetişmiyor İsme Özel Kupa Bardak

Dört yapraklı yonca misali eşine az rastlanan, iyiliğiyle, güzelliğiyle, kendine has tavırlarıyla, her zaman hayatınızda olmasını istediğiniz, “80 milyonda birsin sen” dediğiniz bir arkadaşınız varsa bu kupa bardak tam size göre!

kişiye özel kolay yetişmiyor kupa bardak

Öğretmen Kupa Bardak

Belki mesleğine yeni atanmış belki de uzun yıllardır yurdun dört bir köşesinde eğitim veren nesiller yetiştiren bir öğretmene hediye arıyorsanız bu kupa bardağı tercih edebilirsiniz!

Gönlü derya, eli ilim tohumları ile dolu gençlerin yol göstericisi öğretmenlere son zamanlarda en çok hediye edilen kupamızı görmek sağdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Öğretmene Hediye Kupa Bardak

Sevgili Dost Kupa Bardak

Sen hayatın karmaşası içerisinde çiçekli cümleler ile anılması gereken en güzel detaysın. Bir dosta ona ne kadar değer verdiğinizi anlatmak için başka bir söze gerek var mı?

Bu güzel kupa bardak isimleriniz ile birlikte daha anlamlı bir hediye haline hale geliyor. İsterseniz kupa bardağın diğer yüzünde arkadaşlığınızın en güzel fotoğraflarından biri de yer alabiliyor. Hem de ekstra hiçbir ücret ödemeden!

Sevgili Dost Kupa Bardak

İsme Özel Gümüş Renkli Kupa Bardak

Konuşmasıyla, güzelliğiyle girdiği her ortamda parıl parıl parlayan, yıldızlar kadar güzel arkadaşınız veya sevgiliniz için bir kupa bardak mı arıyorsunuz? Bu kupa bardak tam aradığınız hediye olacaktır. Işıldayan görüntüsü ve yıldızlarla süslenmiş tasarımıyla tatlı bir tebessüm uyandıran ve Hedizu.com’un çok beğenilen hediye paketiyle en farklı hediyelerden birini vermiş olacaksınız!

İsme özel gümüş renkli kupa bardak

Her Zaman Yan Yana Kupa Bardak

Kadın arkadaşların son zamanlarda birbirine en çok hediye ettiği, arkadaşa hediye kategorisinin en çok tercih edilen kupası yan yana kupa bardak, isme özel kupa bardak modellerinin belki de en özel kupasıdır. Karakter seçeneklerinden size en çok uyanları seçerek kupanızın tasarımını oluşturmaya başlayabilirsiniz. Karakterlerin altına yazacağınız mesajı iyi düşünmeniz gerekir. İyi ki hayatımdasın demek için sadece “İyi ki” veya ömrümün sonuna kadar yanımda kal demek için “her zaman yan yana” veya aranızda espirisi olan bir mesaj tercih edebilirsiniz. Kupa bardağın diğer tarafını da en güzel fotoğraflarınızdan biriyle süsleyebilirsiniz.

yan yana kupa bardak

Harf Temalı Çift Kupası

Sadelikten yana olan çiftler için özel hazırladığımız bu kupa bardak ile sadece baş harflerinizle güzel bir hediye oluşturabilirsiniz. Sevgililer Günü Hediyesi veya Yıl Dönümü gibi özel günlerde tercih edilen bu kupamız doğum günü hediyelerinin de en güzel tercihlerinden birisidir. 

harf tasarımlı kupa bardak

Bir Ömür Kupa Bardak

“Seninle geçecek bir ömür var bende.”

Bu güzel cümlenin derinliği ve üzerinde sizi temsil eden karakterler ve isimleriniz ile güzel bir hediye seçeneğidir. Kupa Bardağın diğer tarafında yer alan fotoğraf ile hem fotoğraflı hem de isim yazılı şık bir hediye kupa bardak oluşturabilirsiniz.

Sevgiliye Hediye Kupa Bardak

Dost Kupa Bardak

Yanında rahatça sesli düşünebildiğin hem iyi günde hem kötü günde yanınızda olan dostlarınız için özel yazısıyla isim ve fotoğraf alanıyla isme özel kupa bardak ile yıllarca unutulmayacak bir hediye verebilirsiniz. 

dost kupa bardak

Kız Kardeş İsme Özel Kupa Bardak

Bazı kardeşlerin arasında kan bağı yoktur. İşte bu kadar samimi kardeşim diyebileceğiniz arkadaşlarınız için bu isme özel kupa bardağı özel olarak hazırladık. İsterseniz mesaj ve isim fotoğraf baskısıyla çok daha özel hale getirebilirsiniz!

kız kardeş kupa bardak

Sen Başıma Gelen En Güzel Şeysin Kupa Bardak

Sevgililer günü ve sevgiliye doğum günü hediyesi kategorisinde son zamanların en çok tercih edilen kupa bardak modellerinden biridir. İsme özel kupa bardağın üst kısmında aşkınızın başladığı tarih veya evlilik yıl dönümü tarihi gibi unutamadığınız günlerin tarihini yazabilirsiniz. İsme özel kupa bardağın üzerindeki mesaj ile her zaman en sık kullandığınız aşk cümlenizi veya söylemek istediğiniz mesajla isme özel kupa bardağı daha özel hale getirebilirsiniz. 

Sevgiliye Hediye

Evin Hanımı Evin Reisi Çiftlere Özel Kupa Bardak

Çiftler için isme özel hazırladığımız bu kupamız evinizin ve mutfağınızın en güzel, en şık aksesuarlarından biri olmaya geliyor. Evliliğin kendine özgü rollerine göre dizayn edilmiş tasarımı çay ve kahve keyfinize keyif katacak. Çiçek gibi hanımefendiler ve centilmen beyefendiler için tasarladık keyfini çıkarabilirsiniz!

çiftlere özel kupa bardak

Kişiye Özel Fotoğraflı Google Kupa Bardak
Yılın En Yakışıklı Erkeği veya Dünyanın En Güzel Kadını gibi istediğiniz cümle ile arama yapmak istediğiniz mesajınızı yazabilirsiniz. Hem hediye edeceğiniz kişiye övgülerde bulunacak hem de fotoğraflarınız ile hediye kupa bardağınıza, ekleyeceğiniz fotoğraflarla renk katacaksınız.

Tek yapmanız gereken aramak istediğiniz cümle, kupa bardak üzerine yazılacak isim ve fotoğrafları belirlemek!

fotoğraflı google kupa bardak

İsim ve Tarihli Aşk Kupa Bardağı
Ona her zaman masasında olan “Seni Seviyorum” yazılı isme özel bir kupa bardak hediye etmek nasıl bir fikir? Üzerinde isimleriniz ve aşkınızın tarihi yazan bir kupa bardak hediye etmek isterseniz bu kupa bardak tam size göre!

sevgiliye hediye kupa bardak seçenekleri

İsim Baskılı Kupa Bardak

Sadeliğin şıklık olduğunu düşünen müşterilerimiz için sadece isim ve baş harf yazan şık bir isme özel kupa bardak hazırladık.

Doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya tüm özel günlerde hediye edilebilecek isim baskılı kupa bardak son zamanların tercih edilen kupa bardaklarından birisidir!

isme özel kupa bardak

Kişiye Özel İsim ve Anlamlı Kupa Bardak

Bu isme özel kupa bardağın üzerinde baş harf, isim ve ismin anlamı yer almakta. İsterseniz isim anlamını en güzel sevgi sözcükleri ile doldurabilirsiniz.

isim ve anlamı kupa bardak

Benim Süper Babam Kupa Bardak

Babalar her zaman evlatlarının ilk kahramanıdır. Kaç yaşına gelirlerse gelsinler öyle kalmaya da devam edeceklerdir. Özellikle Babalar Günü Hediyesi olarak tercih edilebilecek olan bu kupa bardak Babaya Doğum Günü Hediyesi olarakta tercih edilebilir. Üzerindeki süper baba figürü ve üzerinde isim yazması sebebiyle diğerlerinden farklı bir hediye olacaktır.

babalar günü hediyesi kupa bardak

İkili Kişiye Özel Kupa Bardak

Bu kupamızın bir tarafında fotoğrafınızın olması, kalp süslemeleri ve diğer tarafında en güzel aşk cümlelerini yazabilme imkanı tanımasıyla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz! 

kişiye özel fotoğraf ve mesajlı kupa bardak

DiğerTüm İsme Özel Kupa Bardak Modellerini Görmek İçin Tıklayın.